П’ятниця, 19 червня, минає для українців у максимально комфортному режимі — вітчизняна енергосистема працює стабільно, а запровадження будь-яких графіків відключень чи обмежень електропостачання наразі не планується.
Приємну новину для споживачів підтвердили у національній енергетичній компанії НЕК «Укренерго».
Заклик до свідомості: перенесіть прання на день
Попри те, що дефіциту в системі наразі немає, енергетики закликають не розслаблятися та продовжувати споживати ресурс розумно. Щоб уникнути зайвого навантаження на мережу у вечірні пікові години, українцям радять змінити побутові звички.
Порада від енергетиків: Вмикайте найбільш потужні електроприлади (пральні та посудомийні машини, бойлери, праски) у проміжках із 9:00 до 17:00. У цей денний час енергосистема має найбільше генерації завдяки активній роботі сонячних електростанцій.
